2% parama

Gerbiami Vilniaus Levo Karsavino mokyklos bendruomenės nariai,

Kiekvienas iš mūsų galime prisidėti, kad mūsų mokykla nuolat gražėtų ir keistųsi. Dėkojame Jums, kad atsiliepiate į mūsų prašymus ir pervedate iki 2% deklaruotų gyventojų pajamų mokesčio savo vaikų mokyklai. Su Jūsų pagalba mes galėsime nuveikti daugiau gerų darbų mūsų vaikų ir mokyklos labui.

Primename, kad šiais 2020 metais prašymus galite teikti iki gegužės 1 d.

1. Galite patys užpildyti ir pateikti FR0512 v.4 formą internetu neišeidami iš namų. Tiesiog prisijunkite prie VMI elektroninio deklaravimo portalo per VMI EDS svetainę.
  2. Galite atsisiųsti ir atsispausdinti FR0512 v.4 formą (PDF), ją užpildyti ir patys nunešti į bet kurią apskrities mokesčių inspekciją.
  3. Galite užpildytą popierinę formą užklijuotame voke perduoti klasės auklėtojai ar atnešti mokyklos sekretorei.
    • Į 1 laukelį įrašykite savo asmens kodą.
    • Į 2 laukelį įrašykite savo telefoną.
    • Į 3V laukelį įrašykite savo vardą, o į 3P laukelį – pavardę.
    • Į 4 laukelį įrašykite savo gyvenamosios vietos adresą.
    • Pagal pavyzdį užpildę formą jūs mums skirsite maksimalų mokesčio dydį (2 procentus). Jeigu pageidaujate paramą padalinti keliems gavėjams, galite E4 laukelyje esantį skaičių ir sumažinti. Būsime dėkingi už bet kokią jūsų paramą!
    • Jeigu nenorite tos pačios formos pildyti kasmet, galite paramą skirti daugiausia 5 metams į priekį. Tokius atveju į E5 laukelį įveskite reikšmę tarp 2019 ir 2023.

Reikalingi duomenys prašymo formai FRO512 užpildyti:

Paramos gavėjas                                       Vilniaus Levo Karsavino mokykla

Adresas                                                      Justiniškių g.43, LT-05128 Vilnius

Paramos gavėjo kodas                             190002411

Atsiskaitomosios sąskaitos numeris      LT05 4010 0424 0395 6336