Paminėjome Tolerancijos dieną

Lapkričio 17 dieną mokykloje paminėta Tarptautinė tolerancijos diena. Jos iniciatoriai – etikos mokytojai ir mokinių tarybos nariai. Nuo rugsėjo mėnesio mokinių tarybos vykdomo projekto „Auginame vienas kitą“ pagrindinis tikslas – savo asmeniniu pavyzdžiu padėti jaunesniems draugams puoselėti mokyklos ir bendražmogiškąsias vertybes. Taigi vyresniųjų klasių mokiniai vedė pamokas tolerancijos tema ketvirtokams, penktokams ir šeštokams, papasakojo jiems, kodėl minima pasaulyje ši diena, aptarė netolerancijos atvejus mokykloje, šeimoje ir etikos mokytojos Marijos Jakovuk kvietimu pasirašė Tolerancijos knygoje.

Per lietuvių kalbos, istorijos, pilietiškumo pagrindų, etikos pamokas taip pat vyko diskusijos apie toleranciją. Turbūt neatsitiktinai šių metų Tarptautinės tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos knyga, nes skaitydamas tiek daug svarbių dalykų gali sužinoti.