Dainų diena

Gruodžio 11 dieną mokinių tarybos iniciatyva pirmą kartą mokykloje vyko Dainų diena. Pagrindinis šio renginio tikslas – burti 9-12 klasių kolektyvus popamokinei veiklai. Dvylika klasių atliko įvairių žanrų kūrinius. Muzikos mokytojų žiūri, iš pradžių bandžiusi taikyti nustatytus vertinimo kriterijus, greitai buvo pakerėta dainininkų originalumo, sceninio įvaizdžio, atliekamų kūrinių interpretacijos, nuoširdaus moksleivių dainavimo. Vertinimo komisijos pirmininkė Tamara Tretjakova negailėjo nuoširdžių pagyrimų kiekvienai klasei. Net svečio teisėmis dalyvavusių 8b klasės „Muškietininkų“ pasirodymas buvo vertas didžiausių ovacijų, o ką bekalbėti apie 12a, 12b, 10c, 11c, 11b atliktas dainas. Buvo nepaprastai sunku išrinkti geriausius, nes visi atlikėjai buvo verti ne tik žiūrovų aplodismentų, bet ir didžiojo organizatorių prizo. Vertinimo komisija neslėpė pasididžiavimo, kad dainavę ugdytiniai pasirodė išties įspūdingai. Pasak jų, tai buvo nuostabi šventė visai mokyklos bendruomenei Mokyklos dienos proga. Belieka padėkoti visiems klasių kolektyvams, dalyvavusiems renginyje, muzikos mokytojai Svetlanai Zaderkai bei gitaros būrelio vadovui Tomašui Maculevič už pagalbą ruošiantis šiai šventei, įspūdingo renginio organizatoriams – už nuostabias akimirkas ir tikėtis, kad Dainų diena taps tradicinė, nes dauguma mokytojų taip pat panoro lipti į sceną.