Pradinių klasių mokinių talentų šou

Gruodžio antroji savaitė mokykloje buvo gausi renginių. Vienas jų – pradinių klasių mokinių talentų šou. Renginio tikslas – skatinti 1-4 klasių mokinių sceninius gebėjimus ir išrinkti talentingiausius vaikus literatūrinės raiškos, šokio, dainavimo, grojimo muzikos instrumentais ar kitose srityse. Dalyvavo gausus būrys talentingų pradinukų: dainininkų ir šokėjų, muzikantų ir skaitovų, mažųjų aktorių ir pasakotojų. Žiūrovus džiugino draugiškas pirmokų, antrokų ir ketvirtokų choras, solistė Viktorija Korneva, skaitovai Daniel Gusarov, Anastasija Glagoljeva, Zlata Varlamova, Evelina Purvelytė, šokėjai Karina Goršanenko, Linda Gaiduk ir Nikita Gordeičik, muzikantė Darijana Zimuš. Na o daugiausia aplodismentų susilaukė trečiokų Arianos Petraševič, Olego Karmazino, Lolitos Darskajos, Viktorijos Tumanovos, Marijos Elitos Krušaitės, Evelinos Petrusevič ir Karolinos Petrovskos inscenizuota rusų liaudies pasaka „Ropė“. Renginio vedėja, muzikos mokytoja metodininkė Tamara Tretjakova, pasidžiaugė gausiu mažųjų talentų būriu, ir padėkojo dalyviams už malonias akimirkas ir artistiškumą.