Šventėme Mokyklos dieną

Gruodžio 12–osios mokykloje moto – „Pamokos kitaip…“ Šiai netradicinei dienai 1-12 klasių mokiniai išleido 2014 metų mokyklos metraštį, kurį iliustravo įsimintiniausių akimirkų nuotraukomis. Taigi ir ši diena intrigavo, nes į mokyklą visi ėjo mokytis be knygų. O pamokos tikrai vyko kitaip: anksti ryte smagiomis dainomis visus pasitiko ansamblio „Vesnuški“ dainininkai, o nuskambėjus skambučiui, grupė 1-12 klasių mokinių palinko prie neįprasto dydžio dėlionės, pradinukai nuskubėjo į sporto salę varžytis dėl greičiausio ir vikriausio titulo, vyresnieji į netradicines ugdymo valandėles. Per antrą pamoką sporto aikštelėje jau rungtyniavo 10-12 klasių mokiniai, penktokams – devintokams vyko teatro pamoka, pradinukai kalbėjosi apie mokyklos gimtadienio šventę. Trečioji pamoka visus privertė pamiklinti smegenis, nes „Protų mūšiuose“ buvo „karšta‘‘ net ir mokytojų komandai. Vėliau mokiniai susitiko su įdomiais žmonėmis, buvusiais mokyklos auklėtiniais, įvairių profesijų atstovais, galėjo už litą mugėje įsigyti kalėdinių skanumynų ir suvenyrų. Ypač malonu buvo pirkti, nes „pardavėjai“ turėjo kilnų tikslą – visi surinkti pinigai bus paaukoti beglobių gyvūnų. Šventę vainikavo mokyklos bendruomenės metų nominacijos.

Nuoširdžiai sveikiname nominantus:

Metų projektų Comenius, „Langai“, „K. Donelaitis“ organizatorius;

Metų kelionėse daugiausia laiko praleidusį 10c klasės kolektyvą ir jų auklėtoją Iriną Tarasovą;

Metų kolektyvus: ansamblį ,,Vesnuški“ (vadovė Tamara Tretjakova) ir darnią techninio personalo komandą;
Draugiškiausią klasę – 10b. Auklėtoja Auksė Blusevičienė.
Didžiausią ir triukšmingiausią klasę – 3a. Mokytoja Janina Masevič.
Kultūringiausią klasę – 4a. Mokytoja Irina Zaleskaja.

Metų abiturientą – Robertą Konarskį, 12b klasės mokinį, už argumentuotą įrodymą skeptikams, sakantiems, kad tokių mokinių nebūna. Sportininkas ne tik visur suspėja, bet ir puikiai mokosi.

Metų čempionus: Aleksandrą Kotliar, 10d klasės mokinę, Valeriją Kedą, 7b klasės mokinę, Robertą Konarskį, 12 b klasės mokinį.

Metų debiutantus:
Mokytoją Tomašą Maculevič, už sėkmingą mokinių sielų ir gitaros stygų virpinimą;
Mokytoją Mariją Lučinskają, už sėkmingą ,,Vilniaus miniatiūrų“ kūrimą;
Kristine Grigorian, 10 b klasės mokinę, už geriausiai atliktą metų vaidmenį;
Dmitrijų Peško, 12a klasės mokinį, ne tik už žavų sceninio įvaizdžio kūrimą, bet ir norą tobulėti;
Kirilą Burlakovą, 12b klasės mokinį, ne tik gitaristą, bet ir geranoriškiausią didžėjų;
Dmitrijų Santarovič, Denisą Rudzinskį ir Ričardą Riabcovą, 11 klasės mokinius, už pirmuosius sceninius bandymus.

Metų rėmėjus: mokyklos tarybą, UAB ,,Sangaida‘‘, 1-12 klasių mokinių tėvelius, ypač Olgą Vaškinel, Liliją Rudovą, Leonidą Kirilovą, Nataliją Melnikovą, Aną ir Igorį Fedosiuk, Kirilą Dubininą, Jeleną Kotliar, Iriną Džambulatovą, Liudmilą Skobelevą, Svetlaną Kolobovą, Narinę Kudrevcevą, Anetą Michailovą už visokiariopą pagalbą bei pastangas, kad mokykla taptų gražesnė, jaukesnė, o vaikams joje mokytis būtų linksmiau ir įdomiau.

„Metų magnetą“ – Tomiliją Kazakevič ir visą valgyklos darbuotojų kolektyvą kasdien primenantį, kad kelias į žmogaus širdį yra per skrandį. Kitaip tariant: alkanas žmogus piktas kaip vilkas, todėl ir mokytis negali.