Kaktusų klyksmas

Vasario 13 dieną, Valentino dienos išvakarėse, mokykloje vyko daug dėmesio susilaukęs 5-7 klasių mokinių renginys „Kaktusų klyksmas“, kurį inicijavo mokinių taryba. Moksleiviai pristatė savo sukurtas drabužių kolekcijas, skirtas šv. Valentino dienai. Drabužiai buvo pagaminti iš  popieriaus, agroplėvelės, polietileno, kompaktinių plokštelių, laikraščių, folijos. Dailios manekenės ir manekenai, kolekcijos  buvo palydėtos šūksniais, plojimais, o modelius vertino komisija, kurią sudarė mokyklos direktorė Ina Konovalova, direktorės pavaduotoja ugdymui Vilma Mikalajūnienė, matematikos mokytoja Lucija Kšyvicka, 11c klasės mokinės Aleksandra ir Viktorija. Iš antrinių žaliavų buvo sukurti tikri šedevrai. Dėkojame visiems dalyviams, klasių auklėtojams, tėveliams, kurie prisidėjo prie šio gražaus renginio ir skelbiame nominantus:

Estetiškiausia kolekcija – 6a klasės;
Praktiškiausia kolekcija – 7a klasės;
Stilingiausia kolekcija, labiausiai atitikusi pavadinimą „Šių laikų Pelenė“ – 6b klasės;
Gausiausia ir spalvingiausia kolekcija „Draugės kavinėje“ – 5a klasės;
Jausmingiausia kolekcija „Valentino žvaigždės“ – 7b klasės;
Saldžiausia kolekcija – 5b klasės.

Taip pat buvo išrinkta pati originaliausia mokyklinė kuprinė, graikų dievas Valentinas, puošniausia suknelė, stilingiausia šukuosena, renginio Valentinas, šiuolaikinė Pelenė, Kaktusų išradimas – „Atšvaitai“, super aksesuarai.