Diena: 2015-02-27

Išrinktos sveikiausios mokyklos klasės

Sveikiname 3a klasės mokinius ir mokytoją Janiną Masevič, sveikiausios klasės rinkimuose užėmusius I vietą. Jie ne tik mokyklos sveikuoliai, bet ir puiki mokytojų palaikymo komanda varžybose „Mokiniai prieš mokytojus!“ II vieta atiteko 5b klasei (auklėtoja Tatjana Charlap), III vieta – 6a klasei (auklėtoja Beata Lisovskaja).

Skaityti toliau
Sveikatingumo savaitė

Visą savaitę mokykloje vyko sveikatingumo renginiai. 1-10 klasių mokiniai dalyvavo apklausoje „Mokyklos bendruomenės narių mitybos įpročiai“, Rytų kovos menų centro „BUDOKAN“pamokose, sveikiausios klasės rinkimuose, akcijoje „Judėjimas – sveikata“, linksmųjų estafečių maratone. Na, o penktadienį, vasario 27 dieną, per 6 pamoką sporto salėje vyko įspūdingos varžybos „Mokiniai prieš mokytojus!“.

Skaityti toliau