Meninio skaitymo konkursas „Gimtinė mano – pasakų šalis“

Po linksmos ir įspūdingos kovo 4-ąją mokykloje vykusios Kaziuko mugės ketvirtadienį prasidėjo rimti lietuvių kalbos savaitės renginiai, skirti Etnografinių regionų metams ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti: raštingiausio moksleivio rinkimai, meninio skaitymo, frazeologizmų iliustracijų konkursai, 3-4 klasių mokinių olimpiada, netradicinės pamokos… Mokyklos aktų salėje dėl geriausio skaitovo titulo varžėsi 5-6, 7-8 klasių mokiniai. Meninio skaitymo konkursą „Gimtinė mano – pasakų šalis“ pradėjo gausus penktokų ir šeštokų būrys. Antroje  dalyje posmus Tėvynei Lietuvai skyrė 7-8 klasių mokiniai. Konkurse dalyvavo net 26 moksleiviai, kurie savo įtaigiu žodžiu, nuoširdumu sužavėjo ne vieną klausytoją. Tačiau konkursas yra konkursas, vertinimo komisija paskelbė nugalėtojus.

V-VI klasės:

Karina Kapšukova, 6a klasės mokinė, I vieta;
Danielius Matiukas, 5a klasės mokinys, II vieta;
Maksim Šumovič, 6a klasės mokinys, II vieta;
Viktorija Undrul, 6b klasės mokinė, III vieta;
Amalija Terechovaitė, 5b klasės mokinė, III vieta;
Margarita Papelkovskaja, 5a klasės mokinė, III vieta.

VII-VIII klasės:

Monika Žulpaitė, 8a klasės mokinė, I vieta;
Ieva Šiaučiūnaitė, 8b klasės mokinė, II vieta;
Nikita Lužkov, 8b klasės mokinys, II vieta;
Katarina Stefanovič, 8a klasės mokinė, III vieta;
Milena Čistiakova, 8a klasės mokinė, III vieta;
Ksenija Govyadinova, 7b klasės mokinė, III vieta.

Sveikiname ir dėkojame lietuvių kalbos mokytojoms, padėjusioms mokiniams pasiruošti konkursui.