Mokomės ne tik per pamokas

Kovo 12-ąją, tradicinės didžiosios Vilniaus mugės įkvėpti, mokyklos pradinukai pirmą kartą visus pakvietė į turtingą ir linksmą pavasario šventę. Jiems talkino ansamblis „Vesnuški“, mokytojai, tėveliai. Antrojo aukšto fojė šurmuliavo tikrų tikriausia mugė, kvepėjo pyragais ir riestainiais, skardeno jaunųjų prekybininkų balsai, raginantys pirkti pačią geriausią prekę, jiems antrino besiderantys pirkėjai. Čia galėjai įsigyti visko, ko širdis geidžia: bandelių, sausainių, pyragaičių, burnoje tirpstančių skanėstų, sulčių, žaislų, papuošalų… Šventė tikrai pavyko, reikia tikėtis, kad ji taps tradicinė. Ne paslaptis, kad pradinėje mokykloje tėvai yra aktyvūs ugdymo proceso dalyviai, o kartu galima daug nuveikti, daug išmokti ir pasiekti.