Sveikiname prizininkes

Kovo 13 dieną į Adomo Mickevičiaus gimnaziją susirinko gausus Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų 9-10 klasių mokinių būrys. Vyko konkursų, skirtų Antano Baranausko 180-osioms gimimo metinėms paminėti, finalas. Mūsų mokyklai atstovavo dešimtos klasės mokinės Aleksandra Bobkova, Simona Gromovaitė, Anastasija Julija Popova ir devintokė Ana Golovkina. Merginos užėmė prizines vietas: skaitovė Anastasija Julija Popova – II vietą, o „Protų mūšio“ komanda (Aleksandra, Simona ir Ana) – III vietą. Nors prizų nelaimėjo, bet konkurse dalyvavo Aleksandros Bobkovos „Anykščių šilelio“ iliustracija ir Nikitos Kiriuchino sukurtas akrostichas.

Nuoširdžiai sveikiname prizininkes, konkursų dalyvius ir dėkojame lietuvių kalbos mokytojoms Valei Bareišienei, Vilmai Mikalajūnienei, Loretai Brilingienei, Vidai Ūdrienei ir Gražinai Laurutėnienei.