Tarptautinis „Kengūros“ konkursas

Kovo 19 dieną Lietuvos mokyklose vyko 20-asis tarptautinis „Kengūros“ matematikos konkursas, kuriame dalyvavo daugiau kaip 50 tūkstančių mokinių iš tūkstančio Lietuvos mokyklų. Mokiniai šešiose amžiaus grupėse (nuo 1 iki 12 klasės) užduočių testus turėjo atlikti per 75 minutes , o patys mažiausieji – per 50 minučių. Atsakymus jie žymėjo specialiu „Kengūros“ pieštuku – konkurso suvenyru, kurį kiekvienas tradiciškai gavo konkurso dieną. Dalyvių atsakymus vertins ir apibendrins Nacionalinis egzaminų centras. Visi „Kengūros“ konkurso dalyviai yra reitinguojami – kiekvienas gali sužinoti savo vietą Lietuvos mastu tiek savo grupėje, tiek savo klasėje, tiek mokykloje. Nugalėtojams, kurie užims pirmąsias vietas, bus įteikti laureatų diplomai bei prizai su konkurso simboliu.