Nordplus projekto „Bilingual education: stories of success“ dalyvių susitikimas Vilniuje

Kovo 23-27 dienomis mūsų mokykloje viešėjo Nordplus projekto dalyviai iš Estijos, Latvijos ir Suomijos. Vizito programoje buvo numatytos atviros pamokos mokiniams ir mokytojams, sportinės varžybos, metodinė konferencija bei kultūrinė programa.

Per 5 dienas mokytojai spėjo susipažinti su Vilniaus miesto istorija, aplankė žymiausias istorines vietas – Vilniaus senamiestį bei Trakus, apsilankė muziejuose bei Lietuvos Nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Kovo 25 dieną mokykloje vyko metodinė konferencija, kurioje dalyvavo ne tik Nordplus projekto dalyviai, bet ir Vilniaus miesto mokyklų mokytojai. Joje buvo pasidalinta dvikalbio ugdymo patirtimi ir įžvalgomis bei suplanuota tolesnė projekto veikla.

Mokyklos administracija nuoširdžiai dėkoja 8b ir 7b klasių mokinių tėvams, kurie svetingai į savo šeimas priėmė mokinius iš Latvijos bei Estijos.

7b ir 8b klasių mokiniai noriai pasidalins savo įspūdžiais apie šį vizitą.