Teatro diena

Kasmet kovo 27 dieną teatro studija, vadovaujama rusų kalbos mokytojo eksperto Valerijaus Matiuchovo, mokyklos bendruomenę pakviečia į teatro šventę. Šiemet žiūrėjome jaudinančią premjerą „Strasti – mordasti“. Jaunieji aktoriai sujaudino žiūrovą ne tik aktualia tema, bet ir puikia vaidyba. Jie apnuogino šiuolaikinės mokyklos problemas, parodė, kuo ji šiandien „serga“, bet neabejingas ir mylintis savo darbą mokytojas gali rasti kelią į skaudančią moksleivio sielą.

Dėkojame mokytojui Valerijui Matiuchovui, jauniesiems aktoriams Alionai Baženovai, Rolandui Palinskiui, Nikitai Kiriuchinui, Margaritai Berdovskajai, Nikitai Michailovui, Marekui Charužij, Valerijai Tuomas, Vitalijui Pampuškai, Anastasijai Kuznecovai, Anastasijai Tichonovič, Evai Gotoveckajai ir Kristine Grigoryan už padovanotą puikią teatro šventę.

Dėkojame mokyklos svečiams ir buvusiems Valerijaus Matiuchovo teatro aktoriams, kad neužmiršta mokyklos ir džiugina savo apsilankymu.