XXII Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiadoje

2015 m. balandžio 9-11 dienomis 10c klasės mokinė Anastasija Kuzminaitė ir rusų kalbos mokytojas ekspertas Valerij Matiuchov dalyvavo XXII-ojoje Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadoje, kuri vyko Kauno Aleksandro Puškino gimnazijoje. Anastasijai teko kovoti su 90 Lietuvos moksleivių dėl geriausiųjų titulo, na o Valerijui Matiuchovui – darbuotis vertinimo komisijoje. Olimpiados tema „Gamta, pasaulis, Visatos paslaptis…“ (Природа, мир, тайник Вселенной…). Nors olimpiados darbotvarkė buvo  įtempta (mokiniai rašė testą ir kūrinio interpretaciją, atliko retorikos ir kūrybines  užduotis, varžėsi meninio skaitymo konkurse), bet turiningai organizuotas laisvalaikis padėjo ne tik atsipalaiduoti, bet ir susirasti draugų iš įvairių Lietuvos kampelių. Olimpiados dalyviai lankėsi boulinge, žiūrėjo „Atviro rato“ teatro spektaklį „Sparnuotasis  Matas“, vyko į ekskursiją po Kauno miestą. Anastasija Kuzminaitė neužėmė prizinės vietos, bet buvo apdovanota Švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštu už kūrybingai atliktas testo užduotis.

Nuoširdžiai sveikiname Anastasiją Kuzminaitę ir dėkojame rusų kalbos mokytojai metodininkei Irinai Tarasovai.