Day: 29 balandžio, 2015

Svečiuose VŠĮ „Liaudies instrumentų studija“

Trečiadienį, balandžio 29 dieną, priešmokyklinės grupės vaikučiai ir 1- 5 klasių moksleiviai dalyvavo edukacinėje pamokoje – koncerte „Ein saulelė apie dangų“. VšĮ „Liaudies instrumentų studijos“ atlikėjai ne tik supažindino moksleivius su lietuvių liaudies muzikos instrumentais, papasakojo senųjų švenčių atsiradimo istorijas, bet ir minė mįsles, kartu su vaikais prisiminė įvairias skaičiuokles, dainavo linksmas daineles.

Skaityti toliau
Išvyka į Gedimino pilį

Konkurso „Mano klasės gėlė“ nugalėtojai, 5a ir 5b klasių mokiniai, 2015 m. balandžio 28 dieną vyko į edukacinę pamoką Gedimino pilyje. Ekskursijos vadovė papasakojo pilies istoriją, supažindino mokinius su muziejaus ekspozicija, parodė filmą apie Baltijos kelią. Penktokus ypač sužavėjo Vilniaus panorama.

Skaityti toliau