Mokslo metų baigimo šventė

Gegužės 28–osios rytą paskutinis skambutis nuaidėjo patiems mažiausiems mokyklos ugdytiniams, 1-4 klasių moksleiviams. Mokinių džiaugsmas begalinis – prasideda vasaros atostogos. Pasakyta daug gražių palinkėjimų, išdalinta daug padėkos raštų dainininkams, šokėjams, olimpiadų ir konkursų nugalėtojams ir dalyviams, puikiai besimokantiems moksleiviams, jų tėveliams. Tai mokytojų Tamaros Tretjakovos, Ninos Podlipskajos, Zarinos Ignatjevos, Valentinos Pavliučenkovos, Janinos Masevič, Irinos Zaleskajos, Svetlanos Zdanavičienės darbo rezultatai. Tik mokyklos ketvirtokams tai buvo ypač jaudinanti diena, nes teko atsisveikinti su savo pirmąja mokytoja, suolu, pradine mokykla. Gražūs, išdidūs ketvirtokai drąsiai žengė į sceną, tarė padėkos žodžius mokytojams, mokyklos vadovams, tėveliams. Pradinės mokyklos baigimo proga juos pasveikino pirmokai, antrokai ir trečiokai. Irina Zaleskaja, pirmoji mokytoja, palydėjo dar vieną ketvirtokų laidą ne tik į vasarą, bet ir į sudėtingesnį gyvenimą. Gražios, šiltos ir saugios visiems vasaros!