Paskutinio skambučio šventė

Gegužės 29 dieną keturiasdešimt devyniems mokyklos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis, priversdamas susimąstyti apie tai, kas nuveikta, išmokta, pasiekta. Šventinė diena prasidėjo netradicinėmis pamokomis. Prisiminti nerūpestingas vaikystės dienas dvyliktokus pakvietė pradinukai, dalykų mokytojai, klasių auklėtojai. Su šia gražia švente juos pasveikino pirmokai, tėveliai, vienuoliktokai. Mokyklos direktorė Ina Konovalova už puikius mokymosi rezultatus apdovanojo Robertą Konarskį, Valeriją Ravdo, Aną Senčenko, Anastasiją Jurinovą, įteikė tradicines nominacijas visiems dvyliktokams ir palinkėjo jiems sėkmės laikant egzaminus. Padėkos žodį visų abiturientų vardu tarė Monika Ravinskytė ir Andrejus Žusovas.

Šventė baigėsi, prieš akis egzaminai. Sėkmės ir tvirtybės Jums, dvyliktokai!