Stovykloje „Laimės paukštė“

Nuo birželio 1 d. iki birželio 12 d. mokykloje veikė vasaros poilsio stovykla „Laimės paukštė“. Mokiniai turėjo galimybę turiningai praleisti savo laisvalaikį, geriau pažinti vienas kitą, pamatyti ir sužinoti daug naujo, išmokti bendrauti, dalyvauti bendroje veikloje, dirbti komandoje ir jaustis komandos dalimi. Senųjų amatų dirbtuvėse mokiniai su žiedžiamuoju ratu išmoko iš molio lipdyti įvairius dirbinius, pabuvojo Anykščiuose, aplankė Arklio muziejų, Labirintų parką, kur lavino orientavimosi įgūdžius. Buvo organizuota ekskursija po Kauno senamiestį, į T.Ivanausko zoologijos muziejų, aplankė ir pirmąją Lietuvos sostinę Kernavę, garsiuosius piliakalnius, užsuko į Dūkštų ąžuolyną, grožėjosi Lietuvos gamta. Buvo organizuota pažintinė ekskursija į Lietuvos radijo ir televizijos studiją, kurioje mokiniai susipažino, kaip yra ruošiamos laidos. Stovyklautojai turėjo galimybę apsilankyti Žaislų muziejuje, kur žaidė ir tyrinėjo seniausius žaislus, pagamintus pagal archeologinius radinius. Paskutinė ekskursija vyko atviru autobusu po gimtąjį miestą Vilnių.

Mokiniai buvo labai patenkinti išvykomis, susidraugavo, pasitikrino istorijos, geografijos, botanikos, zoologijos žinias.