Europos kalbų diena

Spalio 25 dieną Levo Karsavino mokykloje paminėta Europos kalbų diena, skirta ne tik Europos kalboms, bet ir Viljamo Šekspyro 400-osioms gimimo metinėms paminėti. Renginiams buvo intensyviai ruošiamasi visą savaitę: 10 ir 12 klasių moksleiviai rengė netradicines pamokas jaunesniųjų klasių mokiniams, 8-12 klasių mokiniai per kalbų pamokas vertė Viljamo Šekspyro sonetus. Pati jauniausia vertėja- 7a klasės mokinė Karina Kapšukova, o sonetų vertimo konkursą nugalėjo Misteris Iksas- kuklus dvyliktokas, nepanorėjęs atskleisti savo pavardės. O štai „Protų mūšio“, kuriame savo žinias apie Viljamo Šekspyro tragediją „Hamletas“ pasitikrino  9-10 klasių moksleiviai, nugalėtojų vardai žinomi. Sveikiname Valeriją Mikučionytę ir Aleksandrą Liachovič (III vieta)Sofiją Bobkovą (II vieta) ir Danilą Ivanovskį (I vieta).

Pradinių klasių mokiniai  piešė Europos valstybių vėliavas, kuriomis papuošė edukacinius stendus,  pristatė pasirinktą Europos šalį. Mokykla nuo pat ryto atrodė šventiškai: fojė puošė mokinių apipavidalinti stendai, plakatai, kiekviena klasė buvo pasipuošusi savo atstovaujamos Europos šalies vėliavos spalvų drabužiais ir  pačių pasigamintomis emblemomis. Per pertraukas skambėjo  įvairių tautų muzika . Šventės rengėjų, dalyvių ir stebėtojų nuomone, Europos kalbų dienos šventė pavyko.