Renginiai, skirti Pasaulinei gyvūnų dienai

Spalio 8 -14 dienomis mokykloje vyko Pasaulinės gyvūnų dienos minėjimas. Visą savaitę buvo rengiami konkursai, parodos, vyko labdaros akcija, teminės klasės valandėlės. Pirmojo ir antrojo aukšto fojė parengtos mokinių kūrybinių darbų ir mylimų gyvūnėlių fotografijų parodos „Mano augintinis“.

Spalio 8 dieną mokyklos stadione pusantros valandos vyko augintinių paroda. Kiekvienas mokinys galėjo atsivesti ar atsinešti savo gyvūnėlį ir pasigirti jo grožiu bei sugebėjimais. Gal ir ne visiems augintiniams patiko didelis dėmesys, bet jų šeimininkams ir žiūrovams paroda suteikė daug džiaugsmo. Renginių savaitė baigėsi labdaros akcija „Padėk beglobiam gyvūnui“. Dauguma mokyklos bendruomenės narių nebuvo abejingi ir prisidėjo prie akcijos – atnešė gyvūnų maisto, indų, žaisliukų. Ypač aktyvūs buvo 1a, 1b, 3a, 4a, 4b, 5a, 5b,6a,7a, 8a, 8b, 9b, 10a klasių mokiniai. Bet akcija nebuvo savaitinė – gerumas negali būti laikinas. Taigi mes toliau renkame  reikalingas prekes gyvūnų prieglaudai „Lesė“.

Labai dėkojame tiems, kurie dalyvavo bei dalyvaus pagalbos beglobiams gyvūnams akcijoje.