Išvyka į Kauną

Spalio 27 d., rudens atostogų metu,  1b, 3b ir  4b klasės mokiniai vyko į ekskusiją į Kauną.
Mokiniai pasivaikščiojo  po Kauno senamiestį,  užkopę į  Kauno pilį, pamatė Neries ir Nemuno upių santaką, aplankė Tado Ivanausko Zoologijos muziejų, kuriame  galėjo išvysti daugiau nei 14 tūkstančių eksponatų, surinktų iš įvairių kontinentų. Vaikus ypač sužavėjo drugelių, paukščių ir žinduolių kolekcijos.
Tuo ekskursija dar nesibaigė, mokiniai  nuvyko  į Aviacijos muziejų, kuriame dalyvavo edukacinėje programoje „Kodėl skrenda lėktuvai?“ , išgirdo  Lietuvos aviacijos istoriją, turėjo galimybę įlipti į orlaivio kabinos maketą su įdegta valdymo bei programine įranga. Virtualių skrydžių programa leido pasirinkti orlaivio tipą, kilti ir leistis bet kurioje pasaulio šalyje.
Po to mokiniai keliavo į Pyplių ūkį, kur šauni šeimininkė atskleidė Ringaudų krašto duonos kepimo tradicijas autentiškoje sodyboje. Ji pasidalijo duonkubiluose išnešiotu stebuklingos duonos keliu, papasakojo apie duonos kelią nuo sėjos iki tešlos užmaišymo. Kiekvienas vaikas dalyvavo kepimo procese – suformavo savitą kepaliuką, papuošė prieskoniais. Pagal tradicijas ir papročius iškeptą, skaniai kvepiančią duonelę vaikai parsivežė namo ir pasidalijo su artimaisiais.Ir ne tik duona  kvepėjo  tą vakarą mokinių namai, bet ir teigiamų emocijų, džiaugsmo, įspūdžių gausa,