Akimirkų kaleidoskopas

Pradinių klasių mokiniai labai aktyvūs.  Jie bando jėgas ir sporte, ir šokių aikštelėje, ir muzikoje. Tiems, kas lanko būrelį ,,Man patinka dainuoti‘‘,  liūdėti nėra kada: dainuojame rusų liaudies dainas , mokomės dainuoti ir lietuvių liaudies, ir šiuolaikines vaikų dainas, dalyvaujame mokyklos renginiuose, miesto, respublikos, tarptautiniuose festivaliuose. Linksmai su daina pradėti  2015 – 2016 mokslo metai   iš pamokų  mus kviečia į neformaliojo švietimo  veiklą, repeticijas ir koncertus. Jau turime kuo pasigirti!!!

• Rugsėjo 1-ąją dainavome  iškilmingoje šventėje, skirtoje  Žinių dienai paminėti!
  • Rugsėjo 19- ąją  rusų liaudies dainų ansamblis ,,Vesnuški“ dalyvavo tarptautiniame festivalyje ,,Tautų mugė’’ Vilniaus Vinco  Kudirkos aikštėje!
  • Spalio 5 -ąją smagiomis dainomis pasveikinome Mokytojus!
  • Spalio 22 -ąją pristatėme muzikinę pasaką  „Verksnys Ruduo “.

Atėjo rudens atostogų laikas! Bet koks poilsis be dainų?! Repetavome ir per atostogas, nes ruošėmės respublikiniams festivaliams!.. Šiandien  jie liko tik mūsų prisiminimuose. Dalyvavome Respublikiniame festivalyje ,,Zvieni pesnia‘‘ (,,Skambėk,daina!‘‘) Lenkų kultūros namuose, respublikiniame festivalyje ,,Lyra 2015‘‘, skirtame  Pabradės Žeimenos gimnazijos vokalinio ansamblio ,,Jagodka‘‘ 10 – čiui paminėti. Dėkojame  festivalio  oganizatoriams  už šiltą priėmimą, vaišes, diskoteką. Kelionė į Pabradę buvo tiesiog  nuostabi.

Laukiame kitų švenčių ir būtinai pasidalinsime su jumis naujienomis ir savo įspūdžiais.