Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba 3-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Taika reikalinga visiems“

Lapkričio 12 dieną Levo Karsavino mokykloje vyko Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba 3-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Taika reikalinga visiems“. Gausų būrį konkurso dalyvių  pasveikino pradinių klasių  dramos būrelio „Abra-Kadabra“  jaunieji aktoriai. Skaitovų susirinko tikrai daug. Tai  Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijos, Sofijos Kovalevskajos, „Santaros“ progimnazijų, Aleksandro Puškino, Lazdynų, Levo Karsavino, Naujamiesčio. ,,Ateities“, Senamiesčio, Joachimo Lelevelio mokyklų, Liepkalnio  ir Pavilnio pagrindinių mokyklų, ,,Saulėtekio“  mokyklos-daugiafunkcinio centro, darželių-mokyklų „Lokiukas“, „Vaivorykštė“, „Svaja“, „Berželis“, „Saulutė“ auklėtiniai. Visi konkurso dalyviai  puikiai perdavė pagrindinę mintį, jautriu žodžiu  parodė  begalinę meilę supančiam pasauliui, sukūrė draugišką ir šiltą atmosferą, suteikė daug  teigiamų emocijų.

Dėkojame mokytojams, atsakingai paruošusiems  savo auklėtinius, padėjusiems konkursą paversti gražia ir turininga švente.

Skelbiame nugalėtojus:

3 klasė:

1 vieta – Anastasija Bagajeva (Vilniaus ,,Ateities“ mokykla, mokytoja Tereza Mackelo);

2 vieta – Artemij Fomin (Vilniaus darželis-mokykla „Saulutė“, mokytoja Ana Kudinova),

Kamila Gaiževska (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija, mokytoja Jelena Volfovič);

3 vieta – Serafim Kharitonov (Vilniaus ,,Santaros“  progimnazija, mokytoja Natalija Komarova),

Martina Bogatko (Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla, mokytoja Marija Falendyš),

Deividas Gaidamovičius (Vilniaus Liepkalnio pagrindinė mokykla, mokytoja Svetlana Kuncaitienė)

4 klasė:

1 vieta – Ksenija Kozokovaitė (Vilniaus ,,Santaros“  progimnazija, mokytoja Tatjana Chabibulina);

2 vieta – Anna Didenko (Vilniaus darželis-mokykla „Berželis“, mokytoja Elena Svešnikova),

Katia Mikulec (Vilniaus ,,Ateities“mokykla, mokytoja Teresa Ustinovič);

3 vieta – Karina Prokopovič (Vilniaus darželis-mokykla „Lokiukas“, mokytoja Jelena Kolesnikova),

Uljana Šušliakova (Vilniaus Levo Karsavino mokykla, mokytoja Janina Masevič),

Evelina Tarasova (Vilniaus Lazdynų mokykla, mokytoja Dariko Chačatrian)