Mokyklinis 7-9 klasių šaškių turnyras

Lapkričio 12-19 dienomis mokykloje vyko 8-9 klasių mokinių šaškių turnyras. Varžybose dalyvavo visi aštuntokai ir devintokai. Finalinėse kovose rungėsi 16 mokinių. Varžyboms teisėjavo pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas 5a klasės mokinys Valentin Golubajev, su kuriuo po finalinio renginio visi norintieji galėjo sužaisti draugišką partiją.

Tarp berniukų I vietą iškovojo 8b klasės mokinys Denis Zubkov, nuo jo nedaug atsiliko 7a klasės mokinys Robert Sokolov. Iš mergaičių stipriausia šaškių žaidėja paskelbta 8b klasės mokinė Ingrida Vyšinskaja, kuriai finale pralaimėjo 8a klasės mokinė Laura Nemčinskytė. Džiaugiamės dalyvių gausa ir nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus, linkėdami sėkmės siekiant pergalės būsimose varžybose!