Trumpalaikis integruotas projektas, skirtas žymaus lietuvių dailininko ir kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio 140-osioms gimimo metinėms paminėti

Lapkričio 23-27 dienomis mokykloje vyko trumpalaikis integruotas projektas, skirtas žymaus lietuvių dailininko ir kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio 140-osioms gimimo metinėms paminėti. Visą savaitę dailės, muzikos, rusų ir lietuvių kalbų pamokos buvo skirtos talentingo menininko gyvenimui ir kūrybai. Mokiniai klausėsi kompozitoriaus simfoninių poemų „Jūra“ ir „Miške“, gėrėjosi paveikslų reprodukcijomis, klausydamiesi muzikos patys piešė, deklamavo lietuvių poetų eiles, įkvėptas M. K. Čiurlionio kūrybos. Savaitę vainikavo apibendrinamasis renginys „M. K. Čiurlionio gyvenimas ir kūryba“, kurį parengė muzikos mokytojos Svetlana Zdanavičienė, Svetlana Zaderka, lietuvių kalbos mokytoja Vida Ūdrienė ir  mokinių grupė: Viktorija Leigaitė, Viktorija Koženevskaja (5a), Nikita Ščiupakov (8b), Anastasija Glova, Pavel Petkov, Ieva Ščerbinaitė (9b), Sofija Bobkova, Valerija Mikučionytė, Aleksandra Podoliak (10a). Mokiniai pristatė svarbiausius M. K. Čiurlionio gyvenimo faktus, žymiausius kūrinius, dainavo kompozitoriaus harmonizuotą liaudies dainą, grojo bei deklamavo eiles, skirtas iškiliam lietuvių kūrėjui.