Konkurse-festivalyje „Nuostabi vaikystės šalis“

Gruodžio 4 d. Levo Karsavino mokyklos dramos būrelio „Abra-Kadabra“ mokiniaidalyvavo Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių teatralizuotame dainų, poezijos, prozos kūrinių konkurse-festivalyje „Nuostabi vaikystės šalis“, kuris vyko Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje. Draugiškai sutikti mūsų trečiokai jautėsi drąsūs, nors  tokiame dideliame renginyje  dalyvavo pirmą kartą. Nė vienas kolektyvas neliko be apdovanojimo, ir tai  labai pradžiugino visus dalyvius. Mūsų kolektyvas „Abra-Kadabra“ gavo  diplomą už patį muzikaliausią spektaklį.
Nuoširdžiai dėkojame tėveliams ir mamytėms už pagalbą ruošiant vaikus konkursui ir saugią kelionę , o Sofijos Kovalevskajos progimnazijos organizatoriams už  šiltą priėmimą.

Sveikiname, „Abra – Kadabra!“