Netradicinė klasės valandėlė

Gruodžio 4 dieną 9b klasėje vyko klasės valandėlė, kurią vedė gidė ir knygos  „Paslaptingasis Egiptas“ autorė Angelina Zaleckaitė. Ji papasakojo apie savo įdomią profesiją, kurios atstovų svarbiausias bruožas, anot gidės, turi būti meilė žmonėms. Ponia Angelina pasidalino įdomiausiais kelionių įspūdžiais, parodė nuotraukų, papasakojo nutikimų iš savo praktikos. Berniukams turbūt didžiausią įspūdį paliko gidės prisipažinimas, kad ji  yra ir nardymo instruktorė, o dar pasakojimai apie nardymą Raudonojoje jūroje. Mergaites nustebino ir prajuokino istorija, kad kai kur Egipte vyrai, norėdami moteriai įrodyti esą stiprūs ir galintys išlaikyti šeimą, turi sugauti ir padovanoti išrinktajai krokodilą. Bendraujant valanda prabėgo kaip akimirka, nes mokiniams labai patiko netradicinė klasės valandėlė. Susitikimo pabaigoje Anglina Zaleckaitė palinkėjo visiems įspūdingų kelionių, o savo knygoje paliko autografą ir užrašė mintį: „Gyvenimas-tai knyga, ir tie, kurie nekeliauja, skaito tik pirmąjį puslapį“.