Konkurso „Olympis 2015 – Rudens sesijos“ rezultatai

Konkursas „Olympis 2015 – Rudens sesija“ baigėsi.

Aštuoni mūsų mokyklos mokiniai apdovanoti  I – III laipsnio diplomais.

Sveikiname juos!  

  Anglų kalbos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

    Lygis

Rezultatas

Diplomo laipsnis

1.

Anastasija Šumovič

5a

5 klasės

93%

I

2.

Andrej Staniukynas

10

10 klasės

96%

    I 

3.

Maksim Čistov

10a

10 klasės

90%

I

4.

Aleksandr Liachovič

10a

10 klasės

82%

II

Matematikos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Diplomo laipsnis

1.

Anastasija Šumovič

5a

5 klasės

81%

II

2.

Rasa Orlova

6a

6 klasės

49%

         

3.

Viktorija Undrul

7b

7 klasės

37%

                

4.

Maksim Čistov

10a

10 klasės

78%

II

5.

Daniil Ivanovskij

10b

10 klasės

56%

                

6.

Evelina Grudinska

10a

10 klasės

36%

                

Fizikos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Diplomo laipsnis

1.

Maksim Šumovič

7a

7 klasės

93%

      I 

2.

Viktorija Undrul

6b

7 klasės

44%

                 

3.

Evelina Grudinska

10a

10 klasės

36%

                 

 Informacinių technologijų konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Diplomo laipsnis

1.

Margarita Popelkovskaja

6a

6 klasės

95%

I

2.

Viktorija Undrul

7b

7 klasės

95%

     I 

3.

Daniil Ivanovskij

10b

10 klasės

59%

                

4.

Evelina Grudinska

10a

10 klasės

38%

                

 Chemijos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Diplomo laipsnis

1.

Maksim Čistov

10a

10 klasės

71%

III

2.

Aleksandr Liachovič

10a

10 klasės

64%

                   

3.

Daniil Ivanovskij

10b

10 klasės

49%

                   

 Biologijos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Diplomo laipsnis

1.

Anastasija Šumovič

5a

5 klasės

94%

I

2.

Maksim Šumovič

7a

7 klasės

95%

     I 

3.

Viktorija Undrul

7b

7 klasės

71%

 III

4.

Maksim Čistov

10a

10 klasės

59%

                   

5.

Aleksandr Liachovič

10a

10 klasės

41%

                   

Geografijos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Diplomo laipsnis

1.

Danielius Šavrovas

6a

6 klasės

87%

II

2.

Margarita Popelkovskaja

6a

6 klasės

84%

II

3.

Maksim Šumovič

7a

7 klasės

97%

     I 

4.

Viktorija Undrul

7b

7 klasės

88%

II

5.

Vladas Prišmont

9b

9 klasės

69%

                

6.

Andrej Staniukynas

10b

10 klasės

69%

                

7.

Daniil Ivanovskij

10b

10 klasės

51%

                

8.

Evelina Grudinska

10a

10 klasės

36%

                

Istorijos konkurso rezultatai

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Diplomo laipsnis

1.

Anastasija Šumovič

5a

5 klasės

85%

II

2.

Margarita Popelkovskaja

6a

6 klasės

80%

II

3.

Maksim Šumovič

7a

7 klasės

61%

                  

4.

Vladas Prišmont

9b

9 klasės

59%

                  
Posted in: Be kategorijos