Netradicinė lietuvių kalbos pamoka “Perola Barroca” Vilniaus paveikslų galerijoje

Gruodžio 17 diena 9b klasės mokiniai su auklėtoja dalyvavo netradicinėje lietuvių kalbos pamokoje “Perola Barroca” Vilniaus paveikslų galerijoje. Devintokai pagilino žinias apie įmantrų ir teatrališką laikotarpį – baroko epochą. Užsiėmimo metu mokiniai buvo supažindinti su to meto madomis, manieringu elgesiu ir XVII a. aksesuarų reikšme bei svarba. Praktinėje užsiėmimo dalyje mokiniai kūrė puošnias kaukes, padėjusias įsijausti į rafinuoto laikmečio dvasią. Pasibaigus edukacinei programai, devintokai pasivaikščiojo po šventiškai pasipuošusį Vilnių, nusifotografavo prie Rotušės ir Katedros aikštėje. Pasak mokinių, tokios išvykos paįvairina moksleivišką kasdienybę, suteikia žinių ir stiprina klasės kolektyvą.