Mokyklos diena

Gruodžio 18 dieną Levo Karsavino mokykla šventė tradicinę šventę – Mokyklos dieną. Nuo pat ryto gražiausioms metų šventėms papuoštame mokyklos fojė visi norintieji galėjo pavartyti Mokyklos metraštį, kurio puslapiuose atsispindi visų klasių metų pasiekimai. Per antrą pamoką mokytojai – dalykininkai vedė netradicines pamokas, su mokiniais kalbėjosi apie mokyklos istoriją, buvusių mokinių pasiekimus. Per trečią pamoką pradinių klasių mokiniai dalyvavo sporto estafetėse, o 5-12 klasių mokiniai varžėsi „Protų mūšiuose“. Ketvirta pamoka buvo skirta šventinėms klasių valandėlėms. Renginio kulminacija tapo koncertas, į kurį buvo pakviesti ir buvę mokyklos mokytojai bei visa mokyklos bendruomenė. Per baigiamąjį Mokyklos dienos renginį apdovanoti ir penkių nominacijų laimėtojai:

Metų čempionas – Valentinas Golubajevas5a klasės mokinys,

Metų debiutas – Ilja Volkov8a klasės mokinys,

Šauniausia dvyliktokė – Nata Zorina12c klasės mokinė,

Mis elegancija – Aleksandra Kolobova, 12c klasės mokinė,

Metų klasė – 10a klasė, auklėtoja Tamara Fedotenkova.

Sveikiname laimėtojus bei visą mokyklos kolektyvą su švente bei nuoširdžiai dėkojame visiems Mokyklos dienos organizatoriams ir  dalyviams!