Respublikinis projektas „Jeseninas ir jo epocha“

Netradicinės pamokos ir projektai – ne naujiena mūsų mokykloje. Jie vyksta ir gamtoje, ir muziejuose. Bet 2016-01-19 Rusų dramos teatre įvykęs respublikinis projektas „Jeseninas ir jo epocha“ pranoko visus lūkesčius. Teatro „ Karsavinka“ ir ansamblio „Šypsena“ nariai,  vadovaujami mokytojų Nadieždos KolesnikovosIrinos TarasovosValerijaus MatiuchovoSvetlanos  Zaderkos, drauge su kitais projekto „Dvasingos asmenybės, atviros kultūriniam paveldui per rusų literatūrą ir jos ryšį su Lietuvos kultūra, ugdymas daugiakultūrėje visuomenėje“ dalyviais  2,5 valandos „okupavo“ Rusų dramos teatro sceną ir teatro, muzikos bei šokio kalba „pasakojo“ apie Sergejaus Jesenino gyvenimą bei kūrybą. Džiugu, kad renginio scenarijaus autorė – mūsų mokyklos rusų kalbos mokytoja ekspertė Nadežda Kolesnikova, o režisierius – buvęs mokyklos auklėtinis Igoris Abramavičius. Dėkojame projektą rengusiems mokytojams ir  dalyvavusiems mokiniams: Anastasijai GolubajevaiAleksandrai SkobelevaiEvelinai IgolnikovaiViktorijai FedorecDenisui RudzinskiuiNikitai PrilepskiuiNikui UrbanovičiuiRičardui RiabcovuiDmitrijui SantarovičErnestui KorniuščenkoEdvinui RutkovskiuiAnastasijai GlovaPavelui PetkovuiSofijai BobkovaiAleksandrai PodoliakAleksandrui GalaševičiuiJulijai Popovai.

Posted in: Be kategorijos