Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso II etapas2016-02-02

Vasario 2 dieną mokykloje vyko Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių lietuvių kalbos meninio skaitymo konkurso „Ir knyga mane augina“ II -asis etapas. Jame dalyvavo 17 įvairių Vilniaus miesto mokyklų pradinių klasių moksleivių. Svečius pasveikino mokyklos direktorė Vilma Mikalajūnienė ir palinkėjo mažiesiems skaitovams augti su knyga ir  tarp knygų, nes tai pats ištikimiausias draugas, padedantis bet kokioje situacijoje. Visiems nuotaiką praskaidrino  linksma teatralizuota kompozicija „Snieguolė ir šeši nykštukai“. Konkursas  neprailgo, išrinkti patys geriausi skaitovai  dalyvauti III etape, kuris vyks Tuskulėnų gimnazijoje.  Dėkojame  konkurso rėmėjams, visiems skaitovams, mokytojams, tėveliams, organizatoriams  už gražią šventę .