Šimtadienio šventė

Tradicinė Šimtadienio šventė – jau nuo seno yra viena gražiausių ir įsimintiniausių abituriento gyvenime. Lieka šimtas dienų iki tos akimirkos, kai skambutis nebekvies į klasę, o užvėrus mokyklos duris, lauks gyvenimo mokykla. Daugelio nuomone, šimtas dienų – ilgas laiko tarpas, per kurį dar gali daug kas pasikeisti. Nesikeis tik tai, kad brandos egzaminai vis labiau lips ant kulnų. Pilna salė, šurmulys, jaudulys scenos užkulisiuose – tai vasario 20 dieną vykusios 35-os abiturientų laidos Šimtadienio šventės akimirkos. Vienuoliktokai pasitelkę antgamtines jėgas patikrino dvyliktokų galimybes išlaikyti brandos egzaminus. Abiturientams teko prisiminti viską, ko išmoko per dvylika metų mokykloje: muzikos dievo dvasia paprašė padainuoti, fizruko – pasportuoti, teatro dievo Michailovičiaus dvasia – improvizuoti… Šventės svečiai, mokytojai, tėvai įsitikino, kad dvyliktokai ne iš kelmo spirti ir gyvenimo išbandymams yra pasiruošę. Dvyliktokai padėkojo mokytojams už žinias, tėvams už rūpinimąsi, vienuoliktokams už puikią šventę ir pristatė savo programą – jau tradicija tapusį nepakartojamą šokių šou.