Šimtadienis

2016 vasario 26 dieną  mokykloje vyko šimtadienis „KARSAIR 2016”. Dvyliktokams šventę organizavo buvę mokyklos mokiniai (Vilniaus gimnazijų vienuoliktokai) ir mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai. Jie pakvietė abiturientus į kelionę po pasaulio šalis, kuriose šie patyrė įvairių nuotykių ir atliko linksmas užduotis: gamino picą užrištomis akimis, parodijavo žymius dainininkus, atsakinėdami į klausimus gelbėjo savo auklėtojas, varžėsi estafetėse… Renginio pabaigoje pasirodė dvyliktokai. Po šokio ir dainos jie perdavė jaunesniesiems draugams mokyklos raktą ir sulaukė pažado, kad ateinančios mokinių kartos saugos ir tęs mokyklos tradicijas. Dėkojame šventės kaltininkams ir organizatoriams už nepamirštamą renginį!