Naktis mokykloje

Balandžio 1-2 d. mokykloje pirmą kartą vyko ilgai lauktas renginys „Naktis mokykloje“  kuriame dalyvavo 6-10 klasių mokiniai bei mokytojai. Visą naktį budėjo šauni mokyklos medicinos darbuotoja Žana Goldberg.

Mokinių taryba kartu su mokytoju Tomašu organizavo išties nuostabią ir nepakartojamą naktį. Vaikai dalyvavo įvairiuose rungtynėse. Viena iš užduočių – seifo kodo ieškojimas. Vaikai pasidalino į dvi komandas ir turėjo įveikti įvairias kliūtis, atlikdami linksmas komandines užduotis. Tai buvo nepakartojama. Vaikams reikėjo ir dramblį suvaidinti, ir tiltą pastatyti, ir kryžiažodžius  bei matematinius uždavinius išspręsti, užmerktomis akimissusikabinus tik nykščiais, vorele apeiti mokyklos erdvę, pasitikint tik šturmanu, kuris stovi pačiam voros gale. Tai buvo išties komandinis darbas. Vaikai susidraugavo ir  veikė išvien. Šią naktį mokiniai galėjo vaikytis „tikrus“ vaiduoklius, dalyvauti draugiškoje spartakiadoje bei žaisti futbolą, šokti iki ryto, pažiūrėti fantastinį filmą, susiburti prie bendro stalo ir vaišintis naktipiečiais, aptarinėdami patirtus įspūdžius.

Ačiū Mokinių tarybai ir mokytojui Tomašui už patirtus nuotykius, už linksmą ir draugišką atmosferą, kuri tvyrojo visą naktį.