Šaškių turnyras

Balandžio  8 dieną  mokykloje vyko 3-4 klasių moksleivių šaškių turnyras. Džiaugiamės, kad norinčiųjų dalyvauti buvo išties labai daug. Vaikai iš pradžių varžėsi su savo klasės draugais.  Deja, tik 3 stipriausieji iš kiekvienos klasės galėjo varžytis dėl Šaškių turnyro nugalėtojo vardo. Kova buvo itin atkakli. Padedant tikram šaškių asui, 5 a klasės mokiniui Valentinui Golubajevui, turnyras  vyko pagal visas taisykles. Ypač nustebino priešmokyklinės grupės mokinys Nikita Paršikovas. Jo didžiulis noras dalyvauti turnyre pavergė priešmokyklinės grupės mokytojus. Berniukas žaidė su turnyro nugalėtojaisi pačiu stipriausiu varžovu – Valentinu Golubajevu. Valentinas buvo išties nustebintas šio berniuko galimybėmis, jo mąstymu ir mokėjimu numatyti varžovo ėjimus. Galbūt tai dar vienas  būsimas  mūsų mokyklos, šalies ar net pasaulio šaškių čempionas.

Šaškių turnyro nugalėtojai:

I vieta – Nikita Paršikovas, priešmokyklinės grupės mokinys;

I vieta – Geigal German, 3a klasės mokinys;

I vieta –  Neilas Demereckis,  4b klasės mokinys.