Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencinės programos „Be iliuzijų“ konferenciją

Š.m. gegužės 12 d. Vilniaus miesto savivaldybės Tarybų posėdžių salėje, Vilniaus visuomenės sveikatos biuras organizavo psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencinės programos „Be iliuzijų“ konferenciją. Konferencijos tikslas – mokiniams pasidalinti ir įtvirtinti gautas žinias, išsakyti savo nuomonę apie prikausomybę sukeliančių medžiagų vartojimo grėsmę bendraamžiams ir visai visuomenei, skatinti rinktis sveikatą tausojantį gyvenimo būdą. Konferencijos metu 7b  klasės  mokinės Ieva Ignatjeva, Viktorija Undrul ir Anastasija Novikova, pačių sukurtais darbais išreiškė kreipimąsi, prašymą, pasipiktinimą, priklausomybę sukeliančių medžiagų vartojimo požiūriu. Mokines konsultavo projektų vadovė Irina Pasternak ir lietuvių kalbos mokytoja Valė Bareišienė.