Eksperimentų diena

Gegužės 18 dieną 8a ir 8b klasių mokiniai dalyvavo netradicinėse fizikos pamokose, kurias vedė mokytoja metodininkė Kristina Lučinska. Mokiniai visada mėgsta tyrimo darbus, bet šį kartą jų laukė staigmena. Neturėdama darbo aprašymo, kiekviena grupė turėjo išspręsti užduotį- problemą, pavyzdžiui, nustatyti kūno masę vietoje svarstyklių naudojant liniuotę arba indą su vandeniu ir matavimo cilindrą. Mokiniai prisiminė, ko mokėsi per fizikos pamokas, ir rado būdų, kaip pritaikyti žinias naujoje situacijoje, bei dirbdami grupėse sėkmingai išsprendė pateiktas problemines užduotis. Pasak mokytojos, „Eksperimentų diena“ pavyko, nes mokiniai išreiškė norą, kad tokios netradicinės veiklos pamokos vyktų ir kitais mokslo metais.