Mėnuo: 2016 rugsėjo

Respublikinis rusų kultūros festivalis
Rugsėjo 30 dieną ansamblis  „Vesnuški“, vadovaujamas muzikos mokytojos metodininkės Tamaros Tretjakovos, dalyvavo   IV  respublikiniame rusų kultūros festivalyje Pabradės  Žeimenos gimnazijoje. Puikiai organizuota šventė ilgai liks moksleivių  prisiminimuose: nuostabūs visų dalyvių pasirodymai,  mugė, vaišės ir ... diskoteka!!! O dar gražios PADĖKOS ir festivalio simbolis „LYRA“.
Skaityti toliau
Skelbimas
Gerb. Tėveliai, Mokytojai ir Svečiai, nuo 2016 m. spalio 03 dienos mokykloje pradedama vykdyti Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencinė programa „MOKINIAI – MOKINIAMS”. Tai psichoaktyvių vartojimo prevencinės programos, vykusios 2015 – 2016 mokslo metais „Be iliuzijų”, tęsinys. Programos tikslas – sudaryti galimybę mokiniams gauti informacijos priklausomybę sukeliančių medžiagų vartojimo grėsmę iš bendraamžių.
Skaityti toliau
Europos kalbų diena
Spalio 26 dieną Levo Karsavino mokykloje paminėta Europos kalbų diena. Vyko netradicinės pamokos, kalbų viktorinos, organizuotos išvykos. Sveikiname kalbų žinovus! Viktorinos „Ar aš žinau Europos kalbas?“ nugalėtojais tapo: 5c klasės komanda (I vieta), 5d klasės komanda (II vieta) ir 5a klasės komanda (III vieta), su  romantiškosios Aleksandro Grino apysakos „Raudonos burės“ herojais ilgiausiai po fantastiškas [...]
Skaityti toliau
Konstitucijos egzaminas

Rugsėjo 27 dieną mokykloje vyko Konstitucijos egzamino I-asis etapas, kuriame dalyvavo 8-10 klasių moksleiviai. Egzamino tikslas – skatinti domėjimąsi savo šalimi ir jos valstybingumu, ugdyti mokyklos bendruomenės pilietinę savivoką. Linkime dalyviams patekti į II-ąjį etapą, kuris vyks spalio 11 dieną.

Skaityti toliau
YAMAHA muzikos mokykla kviečia
Rugsėjo 30 d. ,  po 4 pamokų  I – ojo aukšto fojė  YAMAHA muzikos mokykla  visus mokinius kviečia į savo veiklos pristatymą. Ateikite, bus labai linksma!
Skaityti toliau
Tęstinis tarptautinis projektas
Gerb. tėveliai, mokytojai ir svečiai, nuo 2016 m. spalio 03 dienos mokykloje pradedamas vykdyti 25 mėnesių tęstinis Erasmus + tarptautinių mokyklinių Strateginių partnerysčių “Healthy Body Healthy Mind - promoting health, fitness and well-being” projektas. Tai patvirtino Europos Komisija, atlikusi visų programoje dalyvaujančių šalių 2016 m. pateiktų paraiškų reitingavimą pagal kokybę. Projektą finansavo British Council, in partnership with Ecorys [...]
Skaityti toliau
Tarptautinis festivalis „Tautų mugė“
Rugsėjo 18 d. ansamblis „Vesnuški“ ir solistė Zlatoslava Chrustaliova,   3a klasės mokinė,  dalyvavo tarptautiniame festivalyje „Tautų mugė“.  Jau aštuntus  metus Vinco Kudirkos aikštėje šurmulioja ši graži šventė  ir jau aštuntus metus ansamblis „Vesnuški“ yra šio renginio dalyvis. Vaikai turi galimybę pasigrožėti kitų tautų kolektyvų pasirodymais, plėsti savo akiratį.  Po dalyvavimo koncertinėje programoje tradiciškai  mokiniai apdovanojimi [...]
Skaityti toliau
Rugsėjo 16-oji – Tarptautinė ozono sluoksnio apsaugos diena
Kasmet rugsėjo 16-ąją yra minima Tarptautinė ozono sluoksnio apsaugos diena. Visi žinome, kad ozono sluoksnis saugo Žemę nuo žalingų, vėžį sukeliančių ultravioletinių spindulių. Ši diena primena ir  verčia susimąstyti, ką darome ne taip, ką galėtume pakeisti, kad išsaugotume savo planetą ir ji nesudegtų, kad ateities kartoms netektų gyventi po stikliniais gaubtais... Ozono sluoksnio apsaugos problema [...]
Skaityti toliau
„Sveikatiada 2016- 2017“
2016 – 2017 m. m. 5c ir 6b klasės mokiniai dalyvauja tęstiniame projekte „SVEIKATIADA“.
Skaityti toliau
Pamokų laikas

Pamokų trukmė Pertraukų trukmė 1 pamoka  8.00 –  8.45 10 min 2 pamoka  8.55 –  9.40 15 min 3 pamoka  9.55 – 10.40 20 min 4 pamoka 11.00 – 11.45 20 min 5 pamoka 12.05 – 12.50 10 min 6 pamoka 13.00 – 13.45 10 min 7 pamoka 13.55 – 14.40 10 min 8 pamoka […]

Skaityti toliau