Diena: 2016-09-28

Europos kalbų diena
Spalio 26 dieną Levo Karsavino mokykloje paminėta Europos kalbų diena. Vyko netradicinės pamokos, kalbų viktorinos, organizuotos išvykos. Sveikiname kalbų žinovus! Viktorinos „Ar aš žinau Europos kalbas?“ nugalėtojais tapo: 5c klasės komanda (I vieta), 5d klasės komanda (II vieta) ir 5a klasės komanda (III vieta), su  romantiškosios Aleksandro Grino apysakos „Raudonos burės“ herojais ilgiausiai po fantastiškas [...]
Konstitucijos egzaminas

Rugsėjo 27 dieną mokykloje vyko Konstitucijos egzamino I-asis etapas, kuriame dalyvavo 8-10 klasių moksleiviai. Egzamino tikslas – skatinti domėjimąsi savo šalimi ir jos valstybingumu, ugdyti mokyklos bendruomenės pilietinę savivoką. Linkime dalyviams patekti į II-ąjį etapą, kuris vyks spalio 11 dieną.

YAMAHA muzikos mokykla kviečia
Rugsėjo 30 d. ,  po 4 pamokų  I – ojo aukšto fojė  YAMAHA muzikos mokykla  visus mokinius kviečia į savo veiklos pristatymą. Ateikite, bus labai linksma!