Diena: 2016-09-30

Respublikinis rusų kultūros festivalis
Rugsėjo 30 dieną ansamblis  „Vesnuški“, vadovaujamas muzikos mokytojos metodininkės Tamaros Tretjakovos, dalyvavo   IV  respublikiniame rusų kultūros festivalyje Pabradės  Žeimenos gimnazijoje. Puikiai organizuota šventė ilgai liks moksleivių  prisiminimuose: nuostabūs visų dalyvių pasirodymai,  mugė, vaišės ir ... diskoteka!!! O dar gražios PADĖKOS ir festivalio simbolis „LYRA“.
Skaityti toliau
Skelbimas
Gerb. Tėveliai, Mokytojai ir Svečiai, nuo 2016 m. spalio 03 dienos mokykloje pradedama vykdyti Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencinė programa „MOKINIAI – MOKINIAMS”. Tai psichoaktyvių vartojimo prevencinės programos, vykusios 2015 – 2016 mokslo metais „Be iliuzijų”, tęsinys. Programos tikslas – sudaryti galimybę mokiniams gauti informacijos priklausomybę sukeliančių medžiagų vartojimo grėsmę iš bendraamžių.
Skaityti toliau