Diena: 2016-10-24

Integruota lietuvių kalbos ir matematikos pamoka
2016 – 2017 m. m. 5c ir 6b klasės mokiniai dalyvauja tęstiniame projekte „SVEIKATIADA“.Spalio 21 dieną  penktokų krikštynų šventę  vainikavo integruota lietuvių kalbos ir matematikos pamoka  „Protų mūšis – žodžių ir skaičių šalyje!“. Dalyvavo trys komandos :  5a, 5b ir 5d klasių moksleiviai. Jie varžėsi linksmai ir išradingai. Laimėjo  5d klasės mokiniai.
Sveikiname

Spalio 20 dieną mokykloje vyko  priešmokyklinės grupės ugdytinių ir pradinių  klasių moksleivių raiškiojo skaitymo konkursas  „Stebuklų medis“.  Visi moksleiviai   stengėsi ne tik įtikinti komisiją ir savo draugus, kad stebuklai  nutinka kiekvieną dieną, bet  ir žavėjo puikia  dikcija, pakilia  nuotaika ir raiška. Sveikiname nugalėtojus: Nataną Molį, priešmokyklinės grupės ugdytinį,  I vieta; Viktoriją Charlap, 1a klasės moksleivę, […]

Derliaus šventė
Nors mokykloje vyksta renovacija, aktų salėje šalta, bet Derliaus šventė pradinukams įvyko!!! Šventėje pajutome tikrą rudens alsavimą, Rudenėliui parodėmė visą paruoštą programą ir už tai gavome lauktuvių!!!