Renginiai, skirti Pasaulinei gyvūnų dienai

Spalio 4-28 dienomis mokykloje vyko renginiai Pasaulinei gyvūnų dienai paminėti. Dvi  savaites mokiniai dalyvavo konkursuose, parodose, labdaros akcijoje, per ugdymo valandėles  klasėse diskutavo apie pagalbą beglobiams gyvūnams, žiaurų vaikų elgesį, apie gyvūnų vaidmenį žmogaus gyvenime. Antrojo aukšto fojė buvo eksponuojami mokinių kūrybiniai darbai, veikė mylimų gyvūnėlių fotografijų paroda „Mano augintinis“.

Spalio 4 dieną mokyklos stadione vyko augintinių paroda. Mokiniai, mokinių tėvai ir giminaičiai atvežė, atvedė arba atnešė savo augintinius į parodą: mažus ir didelius šunis,  kates ir katinus, triušiukus. Visi dalyviai gavo diplomus.

Mėnuo baigėsi labdaros akcija „Padėk beglobiam gyvūnui“. Mokiniai atnešė gyvūnų maisto, indų, žaisliukų. Ypač aktyvūs buvo 5d, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 9a ir 10b klasių mokiniai. Organizatoriai dėkoja pradinių klasių mokiniams, o ypač  3a klasei, kuri paaukojo  patį didžiausią dovanų maišą gyvūnams. Primename, kad ši akcija nevienkartinė ir  gerumas negali būti laikinas. Taigi, mes toliau renkame  reikalingas prekes gyvūnų prieglaudai „Lesė“.

Nuoširdžiai dėkojame mokinių tėveliams, kurie padėjo vaikams šią akciją įgyvendinti.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų