Tarptautinio projekto partnerių susitikimas

Mokykla vykdo Erasmus + tarptautinių mokyklinių Strateginių partnerysčių ,,Healthy Body Healthy Mind – promoting health,fitness and well-being” projektą.

Lapkričio 14 – 18 dienomis Ispanijos FUNDACIÓN OBRA SOCIALY CULTURAL SOPEÑA OSCUS  BADAJOZ miesto mokykloje vyko tarptautinio projekto partnerių susitikimas. Susitikime dalyvavo projekto  partneriai iš Anglijos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Lietuvos ir Slovėnijos. Mūsų mokyklai atstovavo projekto ERASMUS+ koordinatorė Irina Pasternak,  l.e. direktorės pareigas Vilma Mikalajūnienė ir anglų kalbos  mokytoja Žana Rubinštein. Vizito metu buvo aptartos ir koreguojamos projekto veiklos, sklaidos gairės. Badajozo miesto SOPEÑA mokyklos  pedagogai  supažindino partnerius su   Ispanijos švietimo sistema, miesto ir regiono istorija,  kultūra, dalijosi gerąja patirtimi- pristatė aktyviuosius mokymo metodus, taikomus pamokose.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų