Festivalio ,,Linksmos istorijos“ atgarsiai

Gruodžio 2 d.  mažieji teatro būrelio „Abra -Kadabra“ aktoriai bei 2a klasės mokiniai dalyvavo teatralizuotame poezijos, muzikos ir prozos festivalyje „Linksmos istorijos“  Vilniaus Sofijos  Kovalevskajos progimnazijoje. Moksleiviai pristatė publikai savo miniatiūras: 2a klasės mokiniai atliko miuziklą „Rudens nuotykiai“, o „Abra -Kadabros“ artistai   pakerėjo žiūrovus  spektakliu „Stebuklingas medis“.  Salėje vyravo tyla, nes „Stebuklingo medžio“ tema  svarbi, suprantama ir artima visiems, o finaliniai linkėjimai skambėjo kaip sveikinimas su artėjančiomis Šv. Kalėdomis. Žiūri padėkojo už pastangas visiems, bet ypatingo dėmesio susilaukė ir už puikų dainavimą  ir artistiškumą asmeninius apdovanojimus gavo 2a klasės mokinys Arturas Krušas ir 4b klasės mokinė , būrelio  ,,Abra-Kadabra“ dalyvė, Kira Papušina.

Moksleivius festivaliui rengė  pradinių klasių mokytojos Zarina Ignatjeva ir  Irena Zaleskaja bei  muzikos mokytoja Tamara Tretjakova.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų