Fotomaratonas „Nuo gimtinės iki plačios šalies“

Gruodžio 2 dieną  Levo Karsavino mokyklos mokiniai su kūno kultūros mokytoja Rima Kontvainiene dalyvavo LMNŠC vykusioje kasmetinio, tradicinio mokinių ir mokytojų kelionių fotomaratono „Nuo gimtinės iki plačios šalies“ baigiamojoje šventėje.

Maratonas – šalies mokinių ir mokytojų kelionių, skirtų Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui, ciklas 2016–2020 m. Šį maratoną organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyrius. Jo koordinatorius –metodininkas Rolandas Užubalis. Maratonas vyko 2016 metų vasario–lapkričio mėnesiais, propaguojant darnią keliautojų veiklą savoje bendruomenėje, valstybėje. Jo kredo: „Gimtinei!!! Kraštui!!! Valstybei!!! 100!!!“

Dalyviai galėjo  pasirinktinai pristatyti  savo darbus vienoje ar keliose kategorijose: gamtos kelionių, pažintinių-kultūrinių išvykų, teminių ekskursijų, specialių ekspedicijų, kitų keliavimo būdų. Mūsų mokyklos keliautojai pateikė darbą, kuriame atsispindėjo jų  šių metų pėsčiųjų žygiai ir kelionės.

Šventėje pasidžiaugėme savo ir kitų dalyvių darbais, praplėtėme akiratį, gėrėjomės kitų dalyvių idėjomis ir patirtimi. Tai buvo puiki galimybė pabūti bendraminčių būryje, kuriems kelionės yra jų gyvenimas. Esame dėkingi organizatoriams už dovanas, vaišes ir suteiktą galimybę pasidalinti savo kelionių įspūdžiais.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų