Programa „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“

Nuo 2016 m. gruodžio  mėnesio Levo Karsavino mokyklos  5d klasės mokiniai ir mokytojos Loreta Brilingienė, Svetlana Žurova, Irina  Tarasova, Viktorija Jegorenko, Gražina Laurutėnienė, Tatjana Charlap, Jelena Archipova ir Marija Lučinskaja dalyvauja programos „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ veiklose.

Projektas yra Britų tarybos kultūrinių ryšių programos, vykdomos visose trijose Baltijos šalyse, dalis.

Projekto tikslas – ieškoti būdų kaip ugdyti tyrinėjantį mąstymą ir plėsti galimybių lauką bendrojo ugdymo procese.

2017-01-11 dieną mokykloje vyko  5d klasės mokinių planavimo sesija „Kas aš esu?“ Sesijoje dalyvavo praktikė architektė Aurelija Slapikaitė, mokytojos Irina Tarasova, Maija Lučinskaja, Tatjana  Charlap, Jelena  Archipova  ir klasės vadovė Viktorija  Jegorenko.  Mokiniai per savo asmeninius  daiktus tyrinėjo save, asmenybės bruožus, charakterio savybes. Sesijos metu buvo  išgrynintos dvi problemos, kurios projekto metu bus tyrinėjamos:

1. gebėjimas  užduoti „gerus“ klausimus,
  2. gebėjimas dirbti grupėse.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų