Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms

Mokykla vykdo „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ projektą, kurį  įgyvendina Britų taryba ir asociacija „Kūrybinės jungtys“, bendradarbiaudama su Ugdymo plėtotės centru.

Projektas yra Britų tarybos kultūrinių ryšių programos, vykdomos visose trijose Baltijos šalyse, dalis.

Projekto tikslas – ieškoti būdų kaip ugdyti tyrinėjantį mąstymą ir plėsti galimybių lauką bendrojo ugdymo procese.

Projektas turi dvi veiklų sritis: projekto praktikės Aurelijos Slapikaitės sąveika su dalyvaujančios klasės mokiniais ir dėstančiais mokytojais bei projekto agentės Danutės Gambickaitės sąveika su mokytojų klubo nariais . Tai:

1. projekto praktikų  pažintinės ir planavimo sesijos  su dalyvaujančios klasės mokiniais ir dėstančiais mokytojais (dvi sesijos po 3 valandas), projekto veiklų planavimo sesijos su mokytojų klubo nariais (dvi sesijos po 3 valandas);
  2. aštuonios projekto įgyvendinimo sesijos  su mokiniais ir dėstančiais mokytojais (kiekviena sesija po 3 valandas), septynios-aštuonios  projekto įgyvendinimo sesijos su mokytojų klubo nariais (kiekviena sesija po 3 valandas);
  3. refleksijos su mokiniais ir dėstančiais mokytojais (3 valandos), refleksijos su mokytojų klubo nariais (3 valandos).

2017-01-23 dieną vyko pirmoji  projekto įgyvendinimo sesija, skirta projekto dalyvės 5d klasės mokiniams. Sesijoje dalyvavo projekto praktikė Aurelija Slapikaitė, lietuvių kalbos mokytojos  Gražina Laurutėnienė, Loreta Brilingienė ir istorijos  mokytoja Svetlana Žurova. Sesija vyko Lietuvos nacionalinėje Martyno  Mažvydo bibliotekoje. Sesija prasidėjo nuo apžvalginės ekskursijos. Mokiniai buvo supažindinti su bibliotekos istorija, skaitytojo taisyklėmis, su galimybėmis surasti arba užsakyti reikalingą knygą. Antroji  sesijos dalis – tai integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka   „Istorija prabyla lietuviškai“ . Sesijos pabaigoje vyko užsiėmimai, lavinantys mokinių   įgūdžius,  dienos veiklų refleksija su projekto praktike Aurelija Slapikaite.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų