Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms

Mokykla vykdo „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ projektą, kurį  įgyvendina Britų taryba ir asociacija „Kūrybinės jungtys“, bendradarbiaudama su Ugdymo plėtotės centru.

Projektas yra Britų tarybos kultūrinių ryšių programos, vykdomos visose trijose Baltijos šalyse, dalis.

Projekto tikslas – ieškoti būdų kaip ugdyti tyrinėjantį mąstymą ir plėsti galimybių lauką bendrojo ugdymo procese.

2017-01-31 dieną vyko antroji projekto įgyvendinimo sesija, skirta projekto dalyvės 5d klasės mokiniams. Sesijoje dalyvavo projekto praktikė Aurelija Slapikaitė, lietuvių kalbos mokytoja Loreta Brilingienė,  istorijos  mokytoja Svetlana Žurova, klasės vadovė Viktorija Jegorenko. Sesija vyko architektų „Kubinis metras“ biure  ir „Swedbank“ centrinėje būstinėje. Sesijos tema „Profesija – architektas“. Architektų  „Kubinis metras“ biure mokiniams buvo organizuota pažintinė ekskursija, o  improvizuotose dirbtuvėse vyko edukacinis užsiėmimas „Sumaketuok savo nuotaiką nuo mokyklos iki „Kubinio metro“. Vaikams didelį įspūdį padarė keturkojis architektų komandos narys. Tai snaigėmis kvepiantis samojedų veislės šuo, vardu Ninja, kuris nuo pirmos sekundes perėjo į biuro svečių  komandą, leisdamas visiems save glostyti.

Skaityk daugiau http://www.kubinismetras.lt/straipsniai/vaiku-diena-kubiniame-metre/

Antroji  sesijos dalis –  pažintinė ekskursija centriniame „Swedbank“ pastate. Mokiniai buvo supažindinti su pastato istorija, architektūra, čia įdiegtomis moderniomis technologijomis. Mokiniai įsitikino, kad tai neabejotinai vienas šviesiausių modernios architektūros pavyzdžių visoje Lietuvoje. 16-aukštis su skersai pastato besitęsiančiu stikliniu atriumu ir miestiečių pamėgta didele terasa iš įvairių kampų kviečia apžvelgi ne tik jį patį, bet ir plačią Vilniaus panoramą.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų