„Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ projektas

Mokykla vykdo „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ projektą, kurį  įgyvendina Britų taryba ir asociacija „Kūrybinės jungtys“, bendradarbiaudama su Ugdymo plėtotės centru.

Projektas yra Britų tarybos kultūrinių ryšių programos, vykdomos visose trijose Baltijos šalyse, dalis.

Projekto tikslas – ieškoti būdų kaip ugdyti tyrinėjantį mąstymą ir plėsti galimybių lauką bendrojo ugdymo procese.

2017-02-08  dieną vyko trečioji projekto įgyvendinimo sesija, skirta dalyvaujančios 5d klasės mokiniams. Sesija vyko mokykloje  29, 61, 57 kabinetuose. Sesijoje dalyvavo projekto praktikė Aurelija Slapikaitė, rusų kalbos mokytoja Irina Tarasova, dailės mokytoja Marija Lučinskaja, technologijų mokytoja  Jelena Archipova ir  klasės vadovė Viktorija Jegorenko. Sesijos tema „Aš ir Vilnius“. Sesijos veiklos buvo skirtos dviejų išvykų ( į Martyno  Mažvydo biblioteką, ir į architektų „Kubinis metras“  biurą bei „Swedbanko“ centrinę buveinę) refleksijai. Mokiniai atliko  užduotis, apibendrinančias išvykų metu gautą informaciją ir ugdomųjų  dalykų iškeltus uždavinius.

Atsiliepimai (Nėra atsiliepimų )

Dar nėra atsiliepimų